قوانین و مقررات

مقررات کلی سایت

در این برگه سعی شده تمامی هرآنچه که در این وب سایت رعایت  می شود را به کاربر انتقال دهیم ، لذا در صورت عدم رعایت هر یک از قوانین کاربر خاطی طبق قوانین ذکر شده در همین برگه برخورد به عمل خواهد آمد .

هر کاربر حقیقی یا حقوقی ملزم به عضویت و استفاده از خدمات سایت می باشد . کاربران پس از عضویت امکان تغییر اطلاعات خود را نیز خواهند داشت .

طبق قوانین سایت هر کاربر موظف به ایجاد یک حساب کاربری در سایت می باشد . در صورت مشاهده حساب های مکرر ( اسپم ) ممکن است کلیه حساب های شما محدود شوند .

حساب کاربری ( همان یوزر و پسورد ) شما که در هنگام ورود به سایت استفاده می شود . هر حساب کاربری مختص به یک شخص حقیقی یا حقوقی می باشد

کاربر گرامی ، ما همواره خدماتمان تنها برای کاربران حقیقی و حقوقی می باشد و اطلاعات ناقص ممکن است در صورت مشاهده حذف و یا دسترسی شما را به سایت محدود کند .

از این رو از شما خواهشمندیم در هنگام درج هرگونه اطلاعات به سایت آن را به درستی وارد نمائید .

متاسفانه امکان انتقال حساب کاربری به غیر وجود ندارد .

در صورتی که خودتان اطلاعات ورود خود را با دیگران به اشتراک بگذارید عواقب آتی آن بر عهده خودتان بود و سایت my whmcs هر گونه ادعایی را در این خصوص رد می نماید .

ممکن است شما در هنگام ورود مجدد به سایت دچار مشکل رمز عبور خود شوید ، ما برای رفع این مشکل به شما این قابلیت را ارائه داده ایم که بتوانید با شماره همراه خود نیز وارد شوید

در صورتی که شما به شماره همراه خود دسترسی نداشته باشید می توانید با ارسال ایمیل ( ایمیلی که قبلا در هنگام ثبت نام استفاده کرده اید ) به بخش پشتیبانی در خواست تغییر رمز عبور خود را ارسال نمائید . 

لازم به ذکر است در صورت عدم دسترسی به ایمیل و شماره همراه خود امکان ورود / تغییر اطلاعات به هیچ عنوان میسر نمی باشد.

خدمات ما در هر زمینه متفاوت می باشد . هر خدمات نسبت به نوع خدمت می تواند هزینه های متفاوتی داشته باشد از این رو برخی خدمات از قبیل قالب / افزونه  – کانفیگ / فارسی سازی  – طراحی / توسعه  در هر بخش به کاربر اطلاع داده شده است .

برای دریافت پیش فاکتور سایر خدمات می توانید با تماس با کارشناسان فروش از قیمت و زمان اجرای آن باخبر شوید .

پشتیبانی هر بخشی از خدمات ما متفاوت است ، لذا در هنگام خرید به زمان پشتیبانی محصول خود دقت نمائید .

پشتیبانی ممکن است بصورت تلفنی / تیکت / پیامک باشد .

هر محصول در سایت حاصل زحمات بسیاری می باشد و طبق تصمیم گیری های اعضا ممکن است محصول دارای قیمت بود و یا ممکن است رایگان عرضه شود .

 

برخی محصولات سایت ( اعم از قالب ها ) ممکن است با آپدیت و بروز رسانی به همان قیمت خرید فروخته شود .

بطور مثال : محصولی که خریداری کرده اید و در صورتی که آپدیت شده باشد ممکن است برای دریافت آپدیت جدید به همان قیمت خرید هزینه داشته باشد .

از این رو ورژن های مختلف محصولات را قبل از خرید حتما بررسی کنید .

خریدار محصول به صورت مادام العمر دسترسی به فایل محصول خود را خواهد داشت و بصورت نامحدود می تواند آن را دانلود نمائید .

 

چناچه اطلاع دارید مارکت های بسیاری محصولات خود را به صورت بروز رسانی رایگان در اختیار خریدار قرار می دهند . ما نیز سعی کرده ایم این راهکار را تا جایی که ممکن است اجرایی نمائیم .

بروز رسانی های رایگان در پنل کاربری هر فرد ( در بخش خرید -> هر محصول خریداری شده ) در دسترس می باشد

برخی آپدیت با تغییرات بسیار زیادی همراه می باشد که برای اجرا و بروز رسانی آن نیاز است زمان زیادی صرف آن شود . از این رو برخی آپدیت ها ممکن است به همان قیمت کل محصول در دسترس خریداران قرار بگیرد که پس از خرید می توانند آپدیت جدید را دریافت نمایند .

ما تظمین می دهیم محصولاتی که در این سایت قرار می گیرد کاملا بررسی شده و فاقد هر گونه فایل مخرب یا شل اسکریپت می باشد .

از این رو قبل از خرید و استفاده هر یک از محصولات سایت از هماهنگی آن با نسخه Whmcs – wordpress خود اطمینان حاصل فرمائید .

کلیه پرداخت های کاربران ( پرداخت های موفق ) بصورت فاکتور ( تراکنش ) در پنل کاربری آنها ذخیره می شود . هر پرداخت دارای شناسه واریز می باشد .

در صورتی که پرداخت شما موفق بود ولی بصورت ناموفق به شما نمایش داده می شود بدین معنی می باشد که پرداخت شما ظرف مدت 48 ساعت به حساب شما باز می گردد . در صورتی که این مبلغ به حساب شما عودت داده نشد ، از طریق پنل کاربر بخش تیکت ها آن را پیگیری نمائید و

ممکن است تراکنش پرداختی شما در سیستم ما ثبت نشود از این رو در صورتی که پس از پرداخت همچنان به فایل مورد نظر خود دسترسی ندارید می توانید با ارسال تیک آن را به ما اطلاع دهید .

این روند ممکن است جهت پیگری بانکی و … بطول بیانجامد .

ممکن است شما با سایر مشکلات دیگری که در اینجا پیش بینی نشده است مواجه شوید ، از این رو همواره می توانید از بخش تیکت آن را به ما اطلاع دهید .

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
قوانین و مقررات